Proč EKO čistírna?

DŮRAZ NA EKOLOGII

Bilogicky odbouratelné čistící prostředky Concorde textille® šetrné k životnímu prostředí, vhodné pro dětské a kojenecké oděvy.

MINIMÁLNÍ DOPAD

Kompostovatelné obalové materiály lokální produkce.

ŠIROKÁ ŠKÁLA MATERIÁLŮ

Čistíme veškeré druhy materiálů: kůže, vlna, hedvábí, kašmír, GORE-TEX®, semiš, angora.

ŠETŘÍME ENERGIE

SoftWash snižuje energetické náklady, spotřebu vody, bez zdravotních rizik pro zaměstnance i zákazníky.

PRODLUŽUJEME ŽIVOTNOST

SoftWash čistí, regeneruje, osvěžuje a omlazuje oděvy.

DRUH OBLEČENÍ NENÍ PROBLÉM

Vyčistíme kabáty, svatební šaty, obleky, sportovní a outdoorové oblečení, moto oblečení, domácí textil a choulostivé oděvy.

RYCHLÝ A EFEKTIVNÍ PROCES

WIFI FREE

PROVOZNÍ DOBA PROVOZOVNY

Pondělí   8:00 – 20:00 hod.

Úterý       8:00 – 20:00 hod.

Středa     8:00 – 20:00 hod.

Čtvrtek    8:00 – 20:00 hod.

Pátek       8:00 – 20:00 hod.

Sobota     8:00 – 20:00 hod.

Neděle     8:00 – 20:00 hod.

PROVOZNÍ ŘÁD

 1. Zákazníci jsou povinni řídit se všeobecnými podmínkami, které jsou vyvěšeny v provozovně.
 2. Platba za vyčištění oděvů se provádí vždy předem. Výše platby za jednotlivé druhy oděvů je uvedená v ceníku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
 3. Za čištění dětských oděvů je účtováno 70 % z ceny čištění příslušného oděvu dle platného ceníku.
 4. Účtenka je jediným dokladem k vydání oděvu.
 5. Doba čištění je individuální, záleží na typu oděvu a na druhu čištění. Nejkratší doba vyčištění jsou 3 dny, pokud se zákazník a provozovatel nedohodnou jinak. Provozovatel čistírny se zavazuje dodat objednanou službu řádně, včas a v odpovídající kvalitě.
 6. V případě ztráty účtenky je zákazník povinen předložit občanský průkaz, oděv co nejpřesněji popsat a vyplnit prohlášení o ztrátě účtenky.
 7. Zákazník je povinen si vyčištěné oděvy vyzvednout do 14 dnů ode dne, kdy oděv předal k čištění. Pokud si oděv nevyzvedne do 14 dnů ode dne, kdy předal oděv k čištění, je povinen zaplatit provozovateli poplatek za uskladnění oděvů ve výši 15,-/kus 1 den. Zákazník si zakázku musí vyzvednout nejpozději do 6 měsíců ode dne, kdy byl povinen si zakázku vyzvednout. Pokud tak neučiní, je provozovatel oprávněn tuto zakázku věnovat charitě.
 8. Čistírna není odpovědná za věci, které zůstanou v kapsách, a neodpovídá za škodu, kterou mohou způsobit během čištění.
 9. Čistírna nezodpovídá za škody na knoflících, vycpávkách, zipech, plisování, gumových součástech a nápisech, které by vznikly při čištění, zaviněné nesprávným, resp. nedostatečným označením ze strany výrobce.
 10. Čistírna nezodpovídá za úplné odstranění skvrn po jednorázovém čištění, především když skvrny byly staré nebo už předtím prané. Skvrny nelze samostatně detašovat. Prosíme zákazníky, aby obsluhu informovali, zda a jakým způsobem se již pokoušeli skvrny odstranit.
 11. Reklamaci na zjevné vady je třeba uplatnit při převzetí zakázky, na pozdější reklamaci nemůže být brán zřetel, ostatní do 3 měsíců (dle § 654 občanského zákoníku). Při reklamaci bude vyplněn a podepsán reklamační list, přičemž provozovna i zákazník obdrží po jednom vyhotovení. Reklamace bude vyřízena za podmínky, že zákazník předloží originál účtenky z čistírny, zakázka bude mít původní označení, s kterým byla přijata, nebude nošena či nijak upravována, a to do 30 dnů po doložení všech dokumentů potřebných k vyřízení reklamace.
 12. Provozovna nese odpovědnost za ztrátu oděvu a řeší se v rámci reklamačního řízení.
 13. Reklamační řád je uložen v provozovně a bude na požádání předložen.
 14. Čistírna může odmítnout vykonání služby, především jedná-li se o oděvy bez etiket (symboly k čištění a žehlení) a bez označení druhu materiálu oděvu. Takovéto oděvy přijímá čistírna pouze na zodpovědnost klienta.
 15. V dalším se podmínky poskytování služeb řídí zákonem o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb. a občanským zákoníkem 40/64 Sb. ve znění platných doplňků, změn a úprav.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Provozovatel: Building & Law, spol. s r.o.

Adresa provozovatele: Masarykova třída 82; Teplice 415 10

IČO: 28710291

Odpovědný zástupce: 

Kontakty na provozovnu

Kostelecká ul.823, Praha – Čakovice
 
601 102 113