PRAČKY

Prádlo vám vyperou profesionální stroje špičkové kvality amerického koncernu Speed Queen, které jsou používány v samoobslužných prádelnách po celém světě a mají vynikající výsledky. Do praní je automaticky přidáván kvalitní prací prostředek a aviváž. (V přítomnosti obsluhy můžete místo našeho prostředku použít svůj vlastní, pokud na tom budete trvat)

3 pračky – každá na 11kg prádla 
2 pračky – na 18kg prádla 

Doba praní je přibližně 35-45 minut v závislosti na zvoleném cyklu a teplotě praní.

Díky velikosti praček u nás vyperete i objemnější prádlo – přikrývky, polštáře, deky, povlečení, osušky, ubrusy, spacáky, bundy, plyšové hračky, podsedáky na zahradní i jiná lehátka, různé sportovní vybavení (dresy), motorkářské oblečení atd.

Programy B a C jsou pro střední a silně znečištěné prádlo a obsahují speciální prací přísadu SQ Purifier pro HYPOALERGENNÍ PRANÍ.

SUŠIČKY

4 sušičky – každá na 14 kg prádla (tzn. objem 301 litrů)

Doba sušení je přibližně 20 minut v závislosti na zvolené teplotě sušení.

Prádlo vysušené v naší sušičce bude krásně načechrané a hebké. Pro načechrání vypraných dek lze použít do sušiček tenisové míčky jež jsou k dispozici v prádelně.

SLUŽBY

BEZKONTAKTNÍ PLATEBNÍ TERMINÁL

WIFI FREE 

Při čekání na své prádlo se u nás zdarma připojíte na internet.

Káva

Čekání si můžete zpříjemnit kvalitní kávou a zákusky z přilehlé kavárny hypermarketu.

WIFI FREE

BEZKONTAKTNÍ PLATEBNÍ TERMINÁL

PROVOZNÍ DOBA PROVOZOVNY ČAKOVICE

Pondělí – Neděle 7:00 – 21:00 hod.

Čas přítomnosti obsluhy prádelny denně 8:00 – 20:00 hod.

CENÍK SLUŽEB

PRŮVODCE PRANÍM A SUŠENÍM

PROVOZNÍ ŘÁD

 1. Uživatel se před praním/sušením seznámí s pravidly obsluhy užívaného zařízení. V případě, že potřebuje bližší vysvětlení, může se telefonicky, nebo osobně obrátit na provozovatele.
 2. Uživatel je povinen dodržovat obecné zásady praní a sušení prádla. Perte světlé prádlo odděleně od barevného, dodržujte doporučené teploty (praní i sušení) uvedené na štítku textilu a vždy zvolte program s odpovídající teplotou.
 3. Provozovatel nenese odpovědnost za škody způsobené nesprávným použitím jednotlivých zařízení ani za případné obarvení či sražení prádla.
 4. Pračky jsou nastaveny na praní běžně znečištěného prádla. Pro dosažení odstranění skvrn doporučujeme použít vlastní prostředky určené k odstranění konkrétních nečistot v doporučeném dávkování a užití. Odstranění skvrn z textilu provozovatel nemůže garantovat.
 5. V pracích strojích je zakázáno prát silně znečištěné prádlo mastnotami, chemickými produkty, hořlavými produkty, nebo hmotnými částicemi (přilepená omítka apod.), prádlo s připevněnými ostrými předměty. Nelze prát a sušit zvířata. Prádlo potrhané, nebo rozpárané pere a suší uživatel na vlastní riziko.
 1. Osoba pověřená provozovatelem má právo kontroly prádla vkládaného do praček a právo odmítnout prádlo nevhodné k praní v tomto zařízení.
 2. Uživatel je povinen v prostoru samoobslužné prádelny udržovat pořádek a chovat se tak, aby nedocházelo k omezení prostoru ostatních uživatelů a prostoru okolo zařízení. Pro přenesení vypraného prádla do sušičů jsou k dispozici šedé koše. Pro manipulaci s čistým prádlem jsou určeny skládací stoly.
 3. Děti nesmí samostatně pobíhat po provozovně a pohybovat se v blízkosti strojů.
 4. V celé provozovně je zakázáno kouření a konzumace jakéhokoliv jídla a alkoholických nápojů.
 5. Do provozovny je zakázáno vodit zvířata.
 6. Pro pomoc při řešení vzniklých nepředpokládaných situací (zdravotních, technických, nebo jiných) neprodleně kontaktujte provozovatele.
 7. V případě nebezpečí, poruchy zařízení nebo požáru použijte nouzový vypínač.
 8. Daňový doklad je možné vystavit po předchozí dohodě s provozovatelem.

GALERIE PROVOZOVNY

KONTAKTNÍ INFORMACE

Provozovatel: Building & Law, spol. s r.o.

Adresa provozovatele: Masarykova třída 82; Teplice 415 10

IČO: 28710291

Odpovědný zástupce: Lenka Novakovská

Kontakty na provozovnu

Provozovna je přímo v Hypermarketu GLOBUS. 
 
Kostelecká ul.823, Praha – Čakovice
 
601 102 113