PRAČKY

Prádlo vám vyperou profesionální stroje špičkové kvality amerického koncernu Speed Queen, které jsou používány v samoobslužných prádelnách po celém světě a mají vynikající výsledky. Do praní je automaticky přidáván kvalitní prací prostředek a aviváž. (V přítomnosti obsluhy můžete místo našeho prostředku použít svůj vlastní, pokud na tom budete trvat)

3 pračky – každá na 10kg prádla (tzn. objem 96,8 litru)
2 pračky – na 18kg prádla (tzn. objem 178,4 litru)

Doba praní je přibližně 35-45 minut v závislosti na zvoleném cyklu a teplotě praní.

Díky velikosti praček u nás vyperete i objemnější prádlo – přikrývky, polštáře, deky, povlečení, osušky, ubrusy, spacáky, bundy, plyšové hračky, podsedáky na zahradní i jiná lehátka, různé sportovní vybavení (dresy), motorkářské oblečení atd.

Programy B a C jsou pro střední a silně znečištěné prádlo a obsahují speciální prací přísadu SQ Purifier pro HYPOALERGENNÍ PRANÍ.

SUŠIČKY

2 sušičky – každá na 14 kg prádla (tzn. objem 301 litrů)

1 sušičky – na 25 kg prádla (tzn. objem 421 litrů)

Doba sušení je přibližně 20 minut v závislosti na zvolené teplotě sušení.

Prádlo vysušené v naší sušičce bude krásně načechrané a hebké. Pro načechrání vypraných dek lze použít do sušiček tenisové míčky jež jsou k dispozici v prádelně.

SLUŽBY

Pokud spěcháte, nechejte prádlo u nás a my Vám je vypereme, poskládáme a přichystáme k vyzvednutí ve Vámi stanovenou dobu.
Tuto službu poskytujeme denně v čase 14-20 hod.

Měnička na bankovky

Pračky a sušičky fungují na mince v hodnotě 5,10,20,50,- Kč, které můžete vkládat přímo do strojů nebo použijete žetony z měničky v provozovně. 
Žetony jsou hodnotě 20,- Kč a získáte je rozměněním papírových bankovek v měničce. (Do strojů lze kombinovat mince i žetony současně)

WIFI FREE

Při čekání na své prádlo se u nás zdarma připojíte na internet.

Káva

Čekání si můžete zpříjemnit kvalitní zrnkovou kávou z našeho automatu.

 

WIFI FREE

KVALITNÍ KÁVA

PROVOZNÍ DOBA PROVOZOVNY

Pondělí   8:00 – 20:00 hod.

Úterý       8:00 – 20:00 hod.

Středa     8:00 – 20:00 hod.

Čtvrtek    8:00 – 20:00 hod.

Pátek       8:00 – 20:00 hod.

Sobota     9:00 – 20:00 hod.

Neděle     9:00 – 20:00 hod.

CENÍK SLUŽEB

PRŮVODCE PRANÍM A SUŠENÍM TEPLICE

PROVOZNÍ ŘÁD

 1. Uživatel se před praním/sušením seznámí s pravidly obsluhy užívaného zařízení. V případě, že potřebuje bližší vysvětlení, může se telefonicky, nebo osobně obrátit na provozovatele.
 2. Uživatel je povinen dodržovat obecné zásady praní a sušení prádla. Perte světlé prádlo odděleně od barevného, dodržujte doporučené teploty (praní i sušení) uvedené na štítku textilu a vždy zvolte program s odpovídající teplotou.
 3. Provozovatel nenese odpovědnost za škody způsobené nesprávným použitím jednotlivých zařízení ani za případné obarvení či sražení prádla.
 4. Pračky jsou nastaveny na praní běžně znečištěného prádla. Pro dosažení odstranění skvrn doporučujeme použít vlastní prostředky určené k odstranění konkrétních nečistot v doporučeném dávkování a užití. Odstranění skvrn z textilu provozovatel nemůže garantovat.
 5. V pracích strojích je zakázáno prát silně znečištěné prádlo mastnotami, chemickými produkty, hořlavými produkty, nebo hmotnými částicemi (přilepená omítka apod.), prádlo s připevněnými ostrými předměty. Nelze prát a sušit zvířata. Prádlo potrhané, nebo rozpárané pere a suší uživatel na vlastní riziko.
 1. Osoba pověřená provozovatelem má právo kontroly prádla vkládaného do praček a právo odmítnout prádlo nevhodné k pranív tomto zařízení.
 2. Uživatel je povinen v prostoru samoobslužné prádelny udržovat pořádek a chovat se tak, aby nedocházelo k omezení prostoru ostatních uživatelů a prostoru okolo zařízení. Pro přenesení vypraného prádla do sušičů jsou k dispozici šedé koše. Pro manipulaci s čistým prádlem jsou určeny skládací stoly.
 3. Děti nesmí samostatně pobíhat po provozovně a pohybovat se v blízkosti strojů.
 4. V celé provozovně je zakázáno kouření a konzumace jakéhokoliv jídla a alkoholických nápojů.
 5. Do provozovny je zakázáno vodit zvířata.
 6. Pro pomoc při řešení vzniklých nepředpokládaných situací (zdravotních, technických, nebo jiných) neprodleně kontaktujte provozovatele.
 7. V případě nebezpečí, poruchy zařízení nebo požáru použijte nouzový vypínač.
 8. Daňový doklad je možné vystavit po předchozí dohodě s provozovatelem.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Provozovatel: Building & Law, spol. s r.o.

Adresa provozovatele: Masarykova třída 82; Teplice 415 10

IČO: 28710291

Odpovědný zástupce: Lenka Novakovská

Kontakty na provozovnu

Masarykova třída 82, Teplice – Sobědruhy 415 10
 
601 102 112